Fani fantastyki

Fantastyka odskocznią od rzeczywistości

Ogłoszenie

Witamy i zapraszamy do wspólnych rozmów:) Forum w rozbudowie, dlatego bylibyśmy wdzięczni za pomoc w rozwijaniu go:)

#1 2009-08-27 20:16:51

paulin21

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-27
Posty: 1
Punktów :   

Anime i Manga

Ciekawi mnie jakie Anime oglądacie oraz jaką czytacie Mangę. Osobiście to narazie oglądam Naruto, ale zastanawiam się co jeszcze jest fajne.

Offline

 

#2 2009-08-27 22:29:57

Milczenie

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 111
Punktów :   

Re: Anime i Manga

Naruto? Hm... To może spróbuj Bleacha? Nie oglądałam nigdy Naruto, ale odnoszę wrażenie, że to podobne klimaty - przygodówka z całą masą bohaterów i ciągle pojawiający się przeciwnik do pokonania. Generalnie można tam znaleźć wszystko, chociaż Pustych i Bogów Śmierci mają tam zdecydowanie najwięcej. Wczoraj w Polsce pojawił się 234 odcinek anime, więc pooglądanie wszystkiego trochę czasu zajmuje. Jak z mangą przetłumaczoną, nie wiem. Jest gdzieś daleko w tyle, ale anglojęzyczna aktualnie egzystuje na 370 odcinku. Wychodzą co tydzień.
Osobiście powiedziałabym, że Bleach ma coś w sobie, ale ogólnie, jeśli stawiać go na tle innych anime, to raczej taka środkowa półka.
W sumie wszystko zależy od tego, co konkretnie lubisz.


Jeśli zawsze i wszędzie musimy opowiadać o wszystkim na głos,
nie pozostawiamy miejsca ani na tajemnicę,
ani na wyobraźnię.

Offline

 

#3 2011-08-16 21:23:22

Saja

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-16
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: Anime i Manga

Ja czytałam Death Note. Sama nie wiem jak to potraktować. Jako coś psychologicznego, czy jako coś sensacyjnego. Jedno jest pewna polecam ten komiks.
Opowiada o chłopaku który za pomocą notatnika zabija ludzi. Jest pokazane w komiksie co ludzie robią gdy dostana się do władzy. Najbardziej podobało mi się pokazanie jak bardzo przez ten notatnik się zmieniał chłopak.
W opowiadaniu pojawiają się bogowie Śmierci, tylko szkoda, że tak mało jest o nich opowiedziane i o ich świecie.
Tak więc naprawdę i serdecznie polecam komiks.

Offline

 

#4 2011-10-14 11:46:09

AnjuUshiromyia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 3
Punktów :   

Re: Anime i Manga

Zgodzę się z Sają, także polecam Death Note. Poza tym to uhuhu, dużo tego jest. Lubisz coś w stylu Naruto, hm? No to z tych klimatów to Fairy Tail, One Piece...nie wiem co tam jeszcze, nie oglądam zbytnio tasiemców. Ale za to horrory mogę polecić! Higurashi i Umineko no Naku Koro ni to moje ulubione i najlepsze anime :3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
probówki do pcr