Fani fantastyki

Fantastyka odskocznią od rzeczywistości

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Witamy i zapraszamy do wspólnych rozmów:) Forum w rozbudowie, dlatego bylibyśmy wdzięczni za pomoc w rozwijaniu go:)

#1 2011-10-14 11:42:05

AnjuUshiromyia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 3
Punktów :   

Anju mówi Dzień Dobry.

Konichiwa, Good Morning, Dzień Dobry itd...

Zwę się Anju Ushiromyia. Jestem, jak wy wszyscy, wielką fanką fantastyki. Chociaż jej tak dużo nie przeczytałam. W sumie to dopiero zaczynam swą przygodę z fantastyką. Jak na razie moją ulubioną sagą jest Dziedzictwo. Saga o Eragonie. Poza tym uwielbiam także słynnego Harrego Pottera. No bo kto go nie lubi?
Ulubieni autorzy...no jak na razie to nie mam takowego. Za mało znam, by móc rzec który najlepiej wg. mnie pisze.

Najbardziej lubię pisać, tworzyć. Na drugim miejscu jest rysowaniem. Uwielbiam rysować, nie powiem że mi to wychodzi, no ale lubię, lubię. Kolejną pasją jest Anime i Manga. Nie nazwę się "otaku" bo raczej nie mam na tym aż takiego bzika. Czasem obejrzy się jakąś serię, coś przeczyta...

Cóż jeszcze rzec mogę... Jestem raczej taką cichą osóbką która zazwyczaj siedzi cicho w kąciku i czyta książki. Chociaż tutaj mogę się wydać inna, w rzeczywistości jestem bardzo nieśmiała i cicha, jak już wspomniałam. No i nie wiem co tam jeszcze dodać...

Mam nadzieję że mnie polubicie

Offline

 

#2 2011-11-26 15:14:48

Saja

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-16
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: Anju mówi Dzień Dobry.

Miło że jesteś u nas, mam nadzieje że ci się spodoba.

Offline

 

#3 2014-03-05 14:48:04

grom

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Anju mówi Dzień Dobry.

Siemankooooooo:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
brodzik olkusz