Fani fantastyki

Fantastyka odskocznią od rzeczywistości

Ogłoszenie

Witamy i zapraszamy do wspólnych rozmów:) Forum w rozbudowie, dlatego bylibyśmy wdzięczni za pomoc w rozwijaniu go:)

#1 2009-08-12 13:19:28

SerceCiemnosci

Administrator

11186258
Skąd: ok. Krakowa
Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 319
Punktów :   
WWW

Przygody Kate

http://przygody-kate.blog.onet.pl/

Dziewczyna strasznie fajnie pisze. I w ogóle z osoby Kate czasem nie wyrabiam, bo poza tym, że wcześniej używała mnóstwo wulgaryzmów, co nadawało jej szczegolny charakter, to jeszcze jej hmm... myślenie jest dla mnie dośc fajne;)

Historia opowiada o Kate, jak zresztą pisze w adresie. Czyta sie w sumie dośc przyjemnie.
Wg mnie godne polecenia to jest:)

Offline

 

#2 2009-09-11 18:19:35

Syoir

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-11
Posty: 42
Punktów :   

Re: Przygody Kate

Ja bym jedynie chciała zauważyć, że przymiotnik fajne mówi tak dużo, że w gruncie rzeczy nie mówi nic, co szczególnie dotkliwie daje się odczuć właśnie w momencie używania go do opisu jakiegoś tekstu. Mogłabyś więc sprecyzować, co miałaś na myśli, mówiąc pisze strasznie fajnie?

I już tak na zupełnym marginesie: wiem, że forma "pisze na kartce" jest od jakiegoś czasu dopuszczana przez słownik poprawnej polszczyzny, ale radziłabym jednak stosować tę prawdziwe słuszną, czyli "jest napisane". Bądź co bądź, aspirujemy do miana pisarzy, nie kaleczmy więc haniebnie języka.


Nauka o duszy, gdy powstanie, powstanie na bazie stereometrii.
Lód, Jacek Dukaj

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy dodĂĄvame v dohodnutom przegrywanie kaset vhs warszawa Opisy na gg etykiety na wódkę system zarządzania dokumentami