Fani fantastyki

Fantastyka odskocznią od rzeczywistości

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witamy i zapraszamy do wspólnych rozmów:) Forum w rozbudowie, dlatego bylibyśmy wdzięczni za pomoc w rozwijaniu go:)

#1 2011-06-12 16:33:42

 Amras Helyanwe

Nowy użytkownik

7892318
Zarejestrowany: 2011-06-12
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Amras Helyanwe

Serdecznie chciałbym wszystkich powitać

Kilka słów o sobie, taa... Jestem wielkim fanem fantastyki, pod każdą postacią. Tą literacką lubię najbardziej
Moje najukochańsze książki to dzieła mistrza Tolkiena i A. Sapkowskiego. Wiedźmina uważam za najwspanialszą sagę. Często do niej powracam. Na ten temat już tyle powiedziałem, że można by obdarzyć tym kilka prac magisterskich... Hah, jeśli ktoś by chciał, to możemy uciąć sobie pogawędkę na ten temat. Z pewnością będzie długa i intrygująca
Poza tym zdarzało mi się czytywać inne książki, a jakże. Z tych godniejszych wymienienia, to Harry Potter (w czołówce moich ulubionych. Mówcie co chcecie, że to dziecinne, czy coś jeszcze, ale ja to zwyczajnie lubię. Zwyczajnie.), Eragon, książki M. Paver "Wilczy Brat", książki C.L. Zafona, wspaniałe, swoją drogą, mogę parę polecić Lubię także powieści gotyckie, z Draculą Brama Stokera na czele. Sam nie wiem, tyle książek w życiu przeczytałem, że nie wiem co tu napisać... Warto dodać Andrzeja Pilipiuka, A. Ziemiańskiego i Terry'ego Pratchett'a, którego bardzo cenię jako autora.

Muzyka to także jedna z moich pasji. Miast wymieniać wszystkiego, dam linka do mojego konta na last.fm. Powie za mnie wszystko
Amras Helyanwe

Parę słów jednak napiszę xd Ogólnie metal, rock, symfonia. Moim ulubionym zespołem jest Hunter i Epica, bowiem od tych dwóch zespołów zaczynałem moją przygodę z prawdziwą muzyką ]:-> Epica dodatkowo ma jescze atut w postaci wokalistki... xD

Idźmy dalej. Sport. Kocham wręcz. W szczególności żużel, dalej piłka nożna, siatkówka. Ogólnie znam się na wielu dyscyplinach, lecz to są moje ulubione. Osobiście uprawiam siatkówkę, grywam w nogę... Ale kocham łucznictwo Klasyczne. Strzelam 'ustrojstwem' własnej roboty

Ogólnie lubię mitologie - egpiską, grecką, nordycką, słowiańską. Bardzo lubię średniowiecze i militaria z tego okresu. Jednym z ciekawszych zainteresowań, to także religie. Nie wyznaję żadnej, ale lubię o nich czytać i o tym, co w poszczególnych się liczy, i z czym się wiąże Bardzo ciekawe.

To na koniec może coś bezpośrednio o mnie.
Mam na imię...w sumie, kogo to obchodzi? Jestem Amras. Mogę zdradzić, że na bierzmowanie przyjąłem imię Wawrzyniec. Tak dla śmiechu. Skoro zostałem zmuszony do bierzmowania, to doszedłem do wniosku, że sam też chcę coś z tego mieć
Wygląd też opiszę, co mi tam Jestem raczej wysoki (188cm, jeśli kogoś by to interesowało). Jestem szczupły, wszyscy wciąż mi powtarzają, że za chudy. Cóż począć. Nie moja wina, bo jeść to ja akurat lubię, i to bardzo często, i w wielu ilościach Ale szybka przemiana materii robi swoje xd
Z ciekawszych rzeczy mogę wspomnieć, że mam długie włosy. Takie sięgające mniej więcej do łopatek. W zasadzie trochę dalej, niż do łopatek.
Hm hm. Napisałbym coś niecoś o cechach charakteru. Ale już mi się nie chce. czyli z pewnością lenistwo. Potem coś dopiszę xd
Miłego dnia i czytania mojej długiej, i nudnej wypowiedzi

Ostatnio edytowany przez Amras Helyanwe (2011-06-13 16:24:38)


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  -
"Jesteś kobietą, o której mężczyzna może tylko marzyć. Moją, tylko moją winą jest, że nie mam natury marzyciela."
"Życie nie ustaje w zadziwianiu nas ironią"
Fantastyczne Forum Fantasy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa